Menu

Współpraca

Blog powstał w piątek, na szczęście 21 (a nie 13) lutego 2014 roku. Wcześniej jego zaczątki pojawiły się na innej platformie, ale powiedzmy, że ta data to jego formalny start.

Google Analytics i Blogger mówią o mnie tak...


Mężczyźni zaczytują się głównie w dziale Niewyparzona- lifestyle i przemyślenia dnia codziennego. Kobiety chętnie zaglądają w zakładkę Pudernica, gdzie mogą znaleźć moje kosmetyczno-ciuchowe wywody. 

Jestem otwarta na wszelkie propozycje współpracy. Mogę testować kremy, kosmetyki kolorowe, maść na hemoroidy czy szczoteczki do zębów z włosów łonowych borsuka, dla mnie to nie kłopot. Napiszę o wszystkim, jeśli temat wyda mi się ciekawy. Mogę też testować wypoczynek w spa, lub na jakichś Karaibach (Ciechocinkiem też nie gardzę). Telefony, komputery, szminki, auta i bajery :D Zaznaczam jednak, że nie lecę na byle badziewie. Biorę się za to, co mnie zaintryguje. Piszę z jajem, jednak jaj ze współprac sobie nie robię. Wszystko opiszę rzetelnie i jeśli coś będzie zajebiste- napiszę, że jest zajebiste, jeśli coś będzie bublem- napiszę, że to bubel. Chętnie podejmę się  zaskakujących akcji, bo lubię zaskakiwać i przewracać świat do góry nogami. Jeśli chcesz zaskoczyć świat ze mną- zapraszam do współpracy, ręczę moim niewyparzonym językiem (jakże dla mnie cennym!), że obie strony będą zadowolone :)

niewyparzona@gmail.comBrak komentarzy

Prześlij komentarz

Szablon by: Panna Vejjs.