Menu

poniedziałek, 7 grudnia 2015

Mikołajkowe Spotkanie Blogerek w Chełmie, blogerki dla zwierzaków- relacja!


Bo za bycie złą, są lepsze prezenty! Ho ho ho! Byłam bardzo niegrzeczna w tym roku i w tamtym też, i dwa lata temu też, a i klej od małego wącham, bo Mama jest szewcem ;) Kiedy przyszedł do Nas (czyli do mnie i innych blogerek) Mikołaj, oczywiście mówiłyśmy, że jesteśmy grzeczne, ale jak jest to każdy wie. Owszem- dobre uczynki to my lubimy, ale czy my takie dobre dziewczynki jesteśmy, to ja nie wiem ;)

5 grudnia odbyło się Spotkanie Mikołajkowe. Ja wiem, że to dzień wcześniej niż normalne Mikołajki, ale w naszym regionie to norma. Sylwester w Chełmie ma być 1 stycznia KLIK, więc dzień w tą czy tamtą, to żadna różnica.

Spotkanie zorganizowały:

Przybyły:
Pod obstawą milicji zagościłyśmy na Ranczu Budrysa w Strupinie Dużym, koło Chełma.
Miejscówka zacna, zagubiona wśród pod chełmskich pól, zagubiona jak ja. Spóźniłam się z dobre 10 minut, jak fleja jakaś. Okrążyłam ze trzy razy Ranczo, zanim dojechałam. Udało się. Wbiegłam triumfalnie jako ostatnia i prawie wywinęłam orła w upominkach od sponsorów. Sic! Takie z nas grzeczne panny, że mamy sponsorów...pominę to kropką na końcu zdania.


Darów jak po wielkiej powodzi w 97. Tylko, że powodzi nie było, chyba, że powódź prezentów. A zaczęło się od prezentów od nas- dla nas. Blogerki - blogerkom. Lubię tę tradycję- list do Mikołaja, potem losowanie kto komu da paczuszkę. Miły zwyczaj, a już myślałam, że to mnie nie spotka po ukończeniu szkoły, a jednak!(Nie)grzeczna Pudernica dziękuje Mikołaicy, prezent trafiony w sedno! Serdeczne Niech Ci Jarek Jedyny Prawdziwy Oświecony Światłem Swego Majestatu Błogosławi!W międzyczasie trzeba było się posilić, żeby potem mieć siłę tarmosić pudła z darami. Ja wybrałam oczywiście furę mięsa, nie ma to jak przegryźć chabaninę zagryzając kulką pieprzu;)


Kawka akurat nie moja, a Sylwii, ale taka ładna i blogersko fotogeniczna, że obskoczyłam ją obiektywem. Kawę, nie Sylwię, chociaż Sylwię też ;)


Po prezentach blogerskich i obiadku, czas na prezenty od firm. Dobrze, że biedna Klaudia się nie złamała przy rozdawaniu, bo było tego bardzo, ale to bardzo dużo.


Każda z nas ochoczo buszowała po tobołkach, niczym buszujący w zbożu, buszował w zbożu szukając zboża, czy co on tam szukał.


Kółko (nie)różańcowe zwarte i gotowe! Gotowe na wszystko! A jak na wszystko, to i na pomoc zwierzakom! Zebrałyśmy prawie 800 złotych dla Chełmskiej Straży Ochrony Zwierząt! A jak zebrałyśmy? Była loteria, była licytacja i kasa się sypie :)


Za chajs z bankomatu baluj bejbe! Niech i piesy pojedzą solidnie, niech śpią sobie na ciepłych kocykach, bo jeśli masz serce do czworonogów- masz i do ludzi. Pamiętaj!


Losowanie budziło wiele emocji :) Udało mi się wylosować super prezenty. Ale o prezentach będzie w następnym poście, zaraz, zaraz- nie wszystko na raz!


Wszystko nam kiwi! W takim gronie to wszystko bez wyjątku! Szkoda tylko, że czas tak szybko zleciał, nie nagadałam się ze wszystkimi :( Chociaż i tak mi się morda nie zamykała, jak to mi. Bałam się, że mnie dziewczyny na wiatr wygonią hehe :D Ale summa summarum ujebałam się w język, ugryzłam się znaczy. Co nie znaczy, że przestałam mamrolić. Mamroliłam dalej, najwyżej bardziej plułam :)


Na koniec jeszcze focisława z Sylwią, ach co to jest za kobieta!


I jeszcze grupówka, i do domu... Wszystko co dobre szybko się kończy. Mam jeszcze jedno życzenie do Mikołaja- chcę się z tymi dziewuszyskami spotkać jak najszybciej! Mikołaj nie bądź dziadem, spełnij moje marzenie!
Do przeczytania w kolejnym poście, bo chyba chcecie zobaczyć, co te wszystkie Mikołaje przytachały nam w worach? Kto nie lubi pełnych worów, niech pierwszy rzuci kamień. Ho ho ho komin jest pełen pyłu. Ho ho ho, a więc wejdę od tyłu :D24 komentarze

 1. Bardzo zacne spotkanie, bardzo zacne nasze towarzystwo! Oby częściej! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ach Ty głowo szalona ;) szczerze się uśmiałam :D Było super, tylko za krótko! - fota z zachodem - sztos!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) No za krótko, za mało z Tobą się nagadałam :)

   Usuń
 3. spotkanie by ło świetne, super mi się z Wami gadało i nie chciało mi sie wracać :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przydałoby się kiedyś spotkanie z nocowaniem ;) Koniecznie musimy się rozejrzeć za sponsorem, który wyśle nas na tydzień na przykład na Kretę :D

   Usuń
  2. hahaha pomarzyć dobra rzecz :D ale jak coś to pamiętaj o mnie :D

   Usuń
  3. Będę :D To co ? Zaczynam poszukiwania od Itaki ;)

   Usuń
  4. hmmmm niech pomyślę :) zgoda, moze być :P

   Usuń
 4. No opis spotkania mistrzowski! A róż z Twojego wdzianka powinien zostać nowym oficjalnym Mikołajowym kolorem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie o tym samym pomyślałam. Czapki tylko brakuje i Pani Mikołajowa jak malowana :)

   Usuń
  2. Dzięki :) Hehe nawet o tym nie pomyślałam, strój w kolorze, który zwyczajnie lubię :D Ale faktycznie, macie rację, muszę sobie sprawić czapeczkę do kompletu :D

   Usuń
 5. Bardzo fajne miejsce :-) widac, ze spotkanie udane :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. uwielbiam Cię za to poczucie humoru :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi to słyszeć :* No, tak już mam ;)

   Usuń
 7. było cudownie !! i koniecznie do zobaczenia < 33

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudowne spotkanie - jestem pełna podziwu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Było bardzo fajnie :) Lubię takie spotkania w niewielkim gronie :)

   Usuń
 9. Moja Droga, wiesz, że musimy się spotkać na jakimś blogomeetingu! No ja ci nie odpuszczę! Musze na żywca usłyszeć ten cięty jęzor :P :-*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No mam nadzieję, że sie spotkamy. Chociaz powiem Ci, że nie wiem czy ja się czuję na siłach na jakies większe imprezy. Nie żebym sie ludzi bała hehe :D Ale to trzeba zarywać cały weekend, pędzic na 2 koniec Polandii i takie tam. A tak w małym gronie, to nawet jak się człowiek zesra przy stole to większy komfort, niż puścić małego bączka w gronie Wielkich Blogerów :D

   Usuń
  2. Jak dla mnie to se możemy tylko we dwie spotkanie blogowe walnąć :D.

   Usuń

Szablon by: Panna Vejjs.